Alternate Text
Hakkımızda
Ofis

Sözsoft Bilişim Hizmetleri kursyazilimi.com 2012 yılında 15 yıllık yazılım tecrübesini eğitim sektörü ihtiyaçlarına kalıcı çözümler sunulabilmek hedefiyle kuruldu.

15 yıl süresince tekstil devlerine büyük fikirlerle büyük çözümler getiren uzmanlarımız tecrübelerini ve tüm enerjilerini eğitim sektörü ile buluşturarak, alışılagelmişin dışında "ayrıcalıklı bir hizmet ve her an ulaşılabilirlik" noktasından hareketle yol almaya devam ediyor.

İşimizi tutkuyla yapıyoruz…

Ürünlerimizi ve yazılım alanındaki tecrübelerimizi sizlere sunmadan önce İŞİMİZE,  SİZİ TANIMAKLA BAŞLAYIP, ihtiyaçlarınızı belirleyebilmek, yaşadığınız sıkıntıları kalıcı olarak ortadan kaldırabilmek için göz temasından öteye geçtik.

Türkiye’de sadece yabancı dil okulları ve kurslara yönelik özel çözümler üreten, yazılım faaliyetlerini bu alanda uzmanlaştıran yazılım evi olarak hizmet vermektedir. 15 yılı aşkın tecrübesi ve bilgi birikimiyle, işlerinizi kolaylaştırmak, akıllı telefonunuzla dahi kurumunuzu yönetebileceğiniz "Sadece ve Size Özel Program" kullanma ayrıcalığını yaşatmak için çalışıyoruz. Rekabetin ve zaman yönetiminin her geçen gün daha da önem kazandığı günümüzde, maddi ve zaman kayıplarını ortadan kaldırarak, RAHAT, GÜVENLİ ve REKABETÇİ bir sistem sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Programlarımızı kullanmaya başladığınız gün itibariyle, eğitim danışmanlarınız, eğitim koordinatörleri, muhasebe birimi, kurum müdürü ve siz değerli kurucular, alışılagelmişin dışında, bilgi karmaşasından uzak organize bir yapının varlığını hissedeceksiniz. Sistem entegrasyonu sayesinde, kurumunuzdaki tüm birimlerin UYUM ’una ŞAŞIRACAKSINIZ.

Şayet Sizler de; uzmanlık ve faaliyet alanı dolayısıyla sizin dilinizle konuşabilen, KOLAY, HIZLI ve KONFORLU, Endişelerinizi bütünüyle ortadan kaldıracak kadar GÜVENLİK aşamaları düşünülmüş, Satış, Kampanya ve Reklam yönetiminize yön veren ve hatta Kurum gelirlerinizi dahi arttırabilecek, Eğitim Koordinatörlerinizin sınıf planlamalarında yaşadıkları sorunlara çözüm sunabilecek. SİZE, SİZİN ÇALIŞMA ŞEKLİNİZE GÖRE HAREKET EDEBİLECEK, KALICI bir program istiyorsanız, bize ulaşın, deneyin ve söylediklerimizi teyit edin.

SİZLERLE ÇALIŞMAKTAN MEMNUNİYET DUYACAĞIZ.